conti_t5dl4606
CONTI T5 460 6 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL4606
 17,65 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Lengte: 460
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 460 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817184717
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL4606
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
460 mm