conti_t5dl46025
CONTI T5 460 25 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL46025
 55,14 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 460
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 460 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176712
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL46025
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
460 mm