conti_t5dl46012
CONTI T5 460 12 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL46012
 28,65 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 460
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 460 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817175791
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL46012
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
460 mm