conti_t5dl3006
CONTI T5 300 6 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL3006
 13,98 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 300
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817184106
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL3006
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
300 mm