conti_t5150012
CONTI T5 1500 12 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5150012
 54,91 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 1500
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817175753
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5150012
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1500 mm