conti_t2595012
CONTI T2,5 950 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.595012
 60,12 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 950
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 950 mm
  • Aantal tanden: 380
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817158152
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.595012
Lengte
950
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
950 mm