conti_t2565010
CONTI T2,5 650 10 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.565010
 39,94 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 650
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 650 mm
  • Aantal tanden: 260
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817160438
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.565010
Lengte
650
Steek
2,5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
650 mm