conti_t25dl4578
CONTI T2,5 457 8 DL 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.5DL4578
 26,91 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 457
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 458 mm
  • Aantal tanden: 183
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817163569
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.5DL4578
Lengte
457
Steek
2,5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
458 mm