conti_t25dl3178
CONTI T2,5 317 8 DL 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.5DL3178
 23,51 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 317
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 318 mm
  • Aantal tanden: 127
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817270311
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.5DL3178
Lengte
317
Steek
2,5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
318 mm