conti_t25dl3176
CONTI T2,5 317 6 DL 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.5DL3176
 18,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 317
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 318 mm
  • Aantal tanden: 127
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817161428
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.5DL3176
Lengte
317
Steek
2,5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
318 mm