conti_t2528512
CONTI T2,5 285 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.528512
 23,34 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 285
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 285 mm
  • Aantal tanden: 114
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817163408
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.528512
Lengte
285
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
285 mm