conti_t2514512
CONTI T2,5 145 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.514512
 18,88 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 145
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 145 mm
  • Aantal tanden: 58
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817162548
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.514512
Lengte
145
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
145 mm