conti_t2512010
CONTI T2,5 120 10 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.512010
 16,76 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 120
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 120 mm
  • Aantal tanden: 48
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817160018
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.512010
Lengte
120
Steek
2,5 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
120 mm