conti_t1084020
CONTI T10 840 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1084020
 57,55 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 840
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 840 mm
  • Aantal tanden: 84
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140157
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1084020
Lengte
840
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
840 mm