conti_t1073032
CONTI T10 730 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1073032
 81,81 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 730
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 730 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143448
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1073032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
730 mm