conti_t1069020
CONTI T10 690 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1069020
 50,43 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 690
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817144599
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1069020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
690 mm