conti_t1061032
CONTI T10 610 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1061032
 70,24 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 28/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 28/05/2026
  • Lengte: 610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Aantal tanden: 61
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139762
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1061032
Lengte
610
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
610 mm