conti_t1061010
CONTI T10 610 10 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1061010
 25,89 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Aantal tanden: 61
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142625
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1061010
Lengte
610
Steek
10 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
610 mm