conti_t1056032
CONTI T10 560 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1056032
 69,09 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 560
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 560 mm
  • Aantal tanden: 56
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139694
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1056032
Lengte
560
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
560 mm