conti_t1056020
CONTI T10 560 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1056020
 43,16 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 560
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 560 mm
  • Aantal tanden: 56
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139670
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1056020
Lengte
560
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
560 mm