conti_t1050020
CONTI T10 500 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1050020
 41,99 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 13.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 500
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 500 mm
  • Aantal tanden: 50
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140355
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1050020
Lengte
500
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
500 mm