conti_t10196032
CONTI T10 1960 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10196032
 227,10 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 1960
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1960 mm
  • Aantal tanden: 196
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141505
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10196032
Lengte
1960
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1960 mm