conti_t10161050
CONTI T10 1610 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10161050
 292,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 1610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 161
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141246
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10161050
Lengte
1610
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1610 mm