conti_t10dl161020
CONTI T10 1610 20 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL161020
 132,54 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 1610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 161
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138420
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL161020
Lengte
1610
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1610 mm