conti_t10146012
CONTI T10 1460 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10146012
 63,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 1460
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1460 mm
  • Aantal tanden: 146
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137744
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10146012
Lengte
1460
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1460 mm