conti_t10dl142032
CONTI T10 1420 32 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL142032
 183,11 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1420
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1420 mm
  • Aantal tanden: 142
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142540
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL142032
Lengte
1420
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1420 mm