conti_t10132020
CONTI T10 1320 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10132020
 88,21 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 1320
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1320 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142113
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10132020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1320 mm