conti_std896020cxp
conti_std896020cxp_2
conti_std896020cxp
conti_std896020cxp_2
CONTI STD 960 S8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD896020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 960
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 960 mm
  • Aantal tanden: 120
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055727
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD896020CXP
Lengte
960
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
960 mm