conti_std896020
conti_std896020_2
conti_std896020
conti_std896020_2
CONTI STD 960 S8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - STD896020
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 960
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 960 mm
  • Aantal tanden: 120
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817031158
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD896020
Lengte
960
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
960 mm