conti_std892020cxp
conti_std892020cxp_2
conti_std892020cxp
conti_std892020cxp_2
CONTI STD 920 S8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD892020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 920
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Aantal tanden: 115
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055642
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD892020CXP
Lengte
920
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
920 mm