conti_std891250cxp
conti_std891250cxp_2
conti_std891250cxp
conti_std891250cxp_2
CONTI STD 912 S8M 50 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD891250CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 912
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 912 mm
  • Aantal tanden: 114
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055628
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD891250CXP
Lengte
912
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
912 mm