conti_std888050cxa
conti_std888050cxa_2
conti_std888050cxa
conti_std888050cxa_2
CONTI STD 880 S8M 50 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD888050CXA
 300,79 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 880
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 880 mm
  • Aantal tanden: 110
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817045544
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD888050CXA
Lengte
880
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
880 mm