conti_std878450
conti_std878450_2
conti_std878450
conti_std878450_2
CONTI STD 784 S8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - STD878450
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 784
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 784 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817030656
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD878450
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
784 mm