conti_std8224020cxp
conti_std8224020cxp_2
conti_std8224020cxp
conti_std8224020cxp_2
CONTI STD 2240 S8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8224020CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2240
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 2240 mm
  • Aantal tanden: 280
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817057431
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8224020CXP
Lengte
2240
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
2240 mm