conti_std8191285cxa
conti_std8191285cxa_2
conti_std8191285cxa
conti_std8191285cxa_2
CONTI STD 1912 S8M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8191285CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1912
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1912 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817047197
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8191285CXA
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1912 mm