conti_std8191250
conti_std8191250_2
conti_std8191250
conti_std8191250_2
CONTI STD 1912 S8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - STD8191250
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1912
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1912 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8191250
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1912 mm