conti_std8180085cxp
conti_std8180085cxp_2
conti_std8180085cxp
conti_std8180085cxp_2
CONTI STD 1800 S8M 85 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8180085CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1800 mm
  • Aantal tanden: 225
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817057301
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8180085CXP
Lengte
1800
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1800 mm