conti_std8180030cxa
conti_std8180030cxa_2
conti_std8180030cxa
conti_std8180030cxa_2
CONTI STD 1800 S8M 30 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8180030CXA
 315,65 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 48.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1800 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817047098
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8180030CXA
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1800 mm