conti_std8176030cxa
conti_std8176030cxa_2
conti_std8176030cxa
conti_std8176030cxa_2
CONTI STD 1760 S8M 30 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8176030CXA
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1760
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1760 mm
  • Aantal tanden: 220
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817047012
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8176030CXA
Lengte
1760
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1760 mm