conti_std8148050cxa
conti_std8148050cxa_2
conti_std8148050cxa
conti_std8148050cxa_2
CONTI STD 1480 S8M 50 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8148050CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1480
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1480 mm
  • Aantal tanden: 185
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817046824
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8148050CXA
Lengte
1480
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1480 mm