conti_std8144085cxa
conti_std8144085cxa_2
conti_std8144085cxa
conti_std8144085cxa_2
CONTI STD 1440 S8M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8144085CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1440
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1440 mm
  • Aantal tanden: 180
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817046794
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8144085CXA
Lengte
1440
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1440 mm