conti_std8125685
conti_std8125685_2
conti_std8125685
conti_std8125685_2
CONTI STD 1256 S8M 85 Conti Synchrobelt tandriem - STD8125685
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1256
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1256 mm
  • Aantal tanden: 157
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817032308
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8125685
Lengte
1256
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1256 mm