conti_std8125620cxp
conti_std8125620cxp_2
conti_std8125620cxp
conti_std8125620cxp_2
CONTI STD 1256 S8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8125620CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1256
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1256 mm
  • Aantal tanden: 157
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817056519
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8125620CXP
Lengte
1256
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1256 mm