conti_std8121685
conti_std8121685_2
conti_std8121685
conti_std8121685_2
CONTI STD 1216 S8M 85 Conti Synchrobelt tandriem - STD8121685
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1216
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1216 mm
  • Aantal tanden: 152
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817032148
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8121685
Lengte
1216
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1216 mm