conti_std8120050cxa
conti_std8120050cxa_2
conti_std8120050cxa
conti_std8120050cxa_2
CONTI STD 1200 S8M 50 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8120050CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1200
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1200 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817046268
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8120050CXA
Lengte
1200
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1200 mm