conti_std8120020
conti_std8120020_2
conti_std8120020
conti_std8120020_2
CONTI STD 1200 S8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - STD8120020
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1200
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1200 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817032032
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8120020
Lengte
1200
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1200 mm