conti_std8102420cxp
conti_std8102420cxp_2
conti_std8102420cxp
conti_std8102420cxp_2
CONTI STD 1024 S8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8102420CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1024
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1024 mm
  • Aantal tanden: 128
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055833
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8102420CXP
Lengte
1024
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1024 mm