conti_std8100030cxp
conti_std8100030cxp_2
conti_std8100030cxp
conti_std8100030cxp_2
CONTI STD 1000 S8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD8100030CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055802
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8100030CXP
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1000 mm