conti_spz912cl
conti_spz912cl_2
conti_spz912cl
conti_spz912cl_2
CONTI SPZ912CL powerspan v-riem 912 x 10 mm zwart
 9,57 incl. BTW
  • Lengte: 912
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 912 mm
  • Binnenlengte Li: 874 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654241
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ912CL
Lengte
912
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
912 mm
Binnenlengte li
874 mm