conti_spz837cl
conti_spz837cl_2
conti_spz837cl
conti_spz837cl_2
CONTI SPZ837CL powerspan v-riem 837 x 10 mm zwart
 8,78 incl. BTW
  • Lengte: 837
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 837 mm
  • Binnenlengte Li: 799 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654203
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ837CL
Lengte
837
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
837 mm
Binnenlengte li
799 mm